Usługi

Pielęgnacja Tapicerki Skórzanej

Usługę tą zalecamy Klientom, którzy chcą aby ich fotele odzyskały salonowy wygląd.
Powierzchnia tapicerki skórzanej wymaga doboru odpowiednich produktów tak aby nie uszkodzić powierzchni skóry, zawsze staramy się używać produktów z pH neutralnym. Do tapicerki skórzanej używamy szczoteczki z miękkiego naturalnego włosia.

Pranie Tapicerki Materiałowej

Tapicerka Materiałowa jest elementem będącym w ciągłym użyciu, bardzo szybko ulega zabrudzeniu.
Pranie Tapicerki Materiałowej to usługa najczęściej wybierana przez naszych Klientów.
Zabieg pozwala nie tylko poprawić wygląd estetyczny naszych foteli ale także wpływa to na zapach we wnętrzu naszego pojazdu.
Czyste wnętrze to gwarancja przyjemności z użytkowania pojazdu. Regularna pielęgnacja naszej tapicerki pozwala na dłużej utrzymać ją w dobrej kondycji. W Car Clinic stosujemy bezkompromisowe rozwiązania, pracujemy na najwyżej jakości produktach tak aby uzyskać najlepszy możliwy efekt pracy.

Pielęgnacja Wnętrza

Przy pielęgnacji wnętrza najważniejsza jest dokładność. Zgodnie ze sztuką autodetailingu skupiamy się na szczegółach, każdy nawet najmniejszy zakamarek nie zostaje pominięty. Do czyszczenia elementów we wnętrzu samochodu używamy tylko bezpiecznych i sprawdzonych produktów. Pielęgnacja tapicerki skórzanej, materiałowej czy też pielęgnacja tworzyw sztucznych również wymaga sporej uwagi ze względu na możliwość zarysowania czyszczonej powierzchni. Do takich zadań używamy tylko i wyłącznie mikrofibr miękkich z dłuższym włosiem oraz szczoteczek z włosiem naturalnym Bezpieczne podejście do każdego zabiegu pozwala na dłużej utrzymać dobrą kondycję materiałów takich jak skóry, plastiki oraz elementy dekoracyjne naszego wnętrza.

Renowacja Lakieru

Proces mający na celu pozbawienie naszego lakieru wad. Korekta lakieru ma ogromny wpływ na głębie koloru na naszym lakierze, to właśnie dzięki korekcie nasz lakier odzyskuje swój blask. Podczas korekty pozbawiamy lakier wżerów, mikro zarysowań oraz większych rys. Jest to zabieg dzięki któremu uzyskujemy bezkompromisowy połysk naszego lakieru.

Powłoka Ceramiczna

Kropla wody płynąca po zabezpieczonej powierzchni lakieru to niesamowity widok Powłoka ochronna to wisienka na torcie zaraz po korekcie lakieru. Nadaje niesamowity blask oraz wydobywa głębie koloru lakieru. Dzięki powłoce ochronnej otrzymujemy niesamowity efekt hydrofobowy co w znaczny sposób ułatwia utrzymanie samochodu w bezkompromisowej kondycji oraz jego późniejszej pielęgnacji.

Zabezpieczenie Woskiem

W zależności doboru wosku czy to naturalnego czy syntetycznego chroni on nasz lakier przed zabrudzeniami oraz ułatwia przyszłościowe pielęgnacje. Wosk nadaje niesamowity efekt mokrego lakieru dzięki któremu głębia koloru zostaje wyraźnie zaznaczona. Lśniący i czysty lakier to wizytówka każdego kierowcy.

Niewidzialna Wycieraczka

Zabezpieczenie powierzchni szyby znacznie poprawia bezpieczeństwo podczas jazdy. Na szybie powstaje efekt hydrofobowy dzięki czemu woda rozbijana jest na cząsteczki. Pod wpływem prędkości cząsteczki wody uciekają z szyby. Preparat hydrofobowy chroni szybę przed osadzającym się brudem oraz kamieniem po twardej wodzie.